Är du nyfiken på Nordens största studentdrivna kommunikationsbyrå?

Antal år i branschen

10

Genomförda projekt

200

Hos oss arbetar drivna och engagerade studenter med tillgång till den senaste kunskapen från Handelshögskolan i Göteborg och Göteborgs Universitet. Tillsammans utgör våra konsulter ett kreativt team som besitter bred kompetens inom kommunikation, marknadsföring och strategi.

Vill du veta mer? Kontakta oss här

Vår Historia

Sedan starten 2011 har vår företagskultur kännetecknats av drivkraft, nytänkande och kreativitet med en strävan efter att utveckla relationer. För näringslivet innebär detta en unik möjlighet att ta del av färsk kunskap inom frågor som är avgörande för tillväxt och utveckling. Samtidigt får studenter möjlighet att praktisera delar av sin utbildning i verkligheten. Det kallar vi studentnytta.

 

Vår Vision

Genom driv och professionalism erbjuder vi med våra 20 konsulter näringslivet ett stort projektvärde. Vår vision är att erbjuda nytänkande, kunskap och kompetens inom kommunikation, marknadsföring och strategi. Vi arbetar både analytiskt med att utveckla strategier och kreativt med att praktiskt genomföra kommunikativa lösningar.

Personal

Isak Gunnarsson
VD
Tel: 073 – 838 50 15
Mail: isak.gunnarsson@handelsmarketing.se

Sophia Thorsell

vVD
Tel: 073 – 852 91 59

Mail: sophia.thorsell@handelsmarketing.se

Fredrik Staffas
CFO
Tel: 073 – 433 38 80
Mail: fredrik.staffas@handelsmarketing.se

Johannes Andersson
HR
Tel: 073 – 225 55 66
Mail: johannes.andersson@handelsmarketing.se

Fanny Carlson
KA
Tel: 070 – 546 90 27
Mail: fanny.carlson@handelsmarketing.se

Emilia Tengborg
Kommunikatör
Tel: 070-995 94 97
Mail: emilia.tengborg@handelsmarketing.se

Carl Provèn
Strateg
Tel: 072-554 11 11
Mail: carl.proven@handelsmarketing.se

Amanda Granfeldt
Kommunikatör
Tel: 072-733 43 00
Mail: amanda.granfeldt@handelsmarketing.se

Mya Lawson
Kommunikatör
Tel: 073-692 98 48
Mail: mya.lawson@handelsmarketing.se

Adam Palm
Strateg
Tel: 073-399 32 01
Mail: adam.palm@handelsmarketing.se

Lovisa Nylander
Kommunikatör
Tel: 076-006 62 63
Mail: lovisa.nylander@handelsmarketing.se

Cornelia Medin
Kommunikatör
Tel: 073-071 00 65
Mail: cornelia.medin@handelsmarketing.se

Erica Ingner
Strateg
Tel: 073-368 97 09
Mail: erica.ingner@handelsmarketing.se

Patricia Tekgultekin
Strateg
Tel: 070-641 66 33
Mail: patricia.tekgultekin@handelsmarketing.se

Emelie Arvidsson
Kommunikatör
Tel: 076-629 41 47
Mail: emelie.arvidsson@handelsmarketing.se

Behöver ditt företag hjälp med er digitala kommunikation? 

Vi på HandelsMarketing är alltid på jakt efter uppdragsgivare att skapa värdefulla samarbeten med. Tveka inte att höra av dig genom att ringa 073 – 838 50 15 eller mejla vd@handelsmarketing.se. Dessutom är du alltid välkommen att besöka vårt kontor på Viktoriagatan 9.

Vill du istället att vi kontaktar dig? Fyll i formuläret så hör vi av oss.

Kontakta oss