Kontakta oss

Behöver ditt företag hjälp med er digitala kommunikation? Vi på HandelsMarketing är alltid på jakt efter uppdragsgivare att skapa värdefulla samarbeten med. Tveka inte att höra av dig genom att ringa 070 – 533 49 62 eller mejla vd@handelsmarketing.se. Dessutom är du alltid välkommen att besöka vårt kontor på Viktoriagatan 9.

Niklas Leschinger
VD
 

Niklas Leschinger
Tel: 070 – 533 49 62
Mail: niklas.leschinger@handelsmarketing.se
Elsa Engberg
Vice VD
 

Elsa Engberg
Tel: 070 – 615 16 17
Mail: elsa.engberg@handelsmarketing.se
Malin Henriksson
Marknadsansvarig
 

Malin Henriksson
Tel: 073 – 085 28 64
Mail: malin.henriksson@handelsmarketing.se
Lisa Öberg
HR-ansvarig
 

Lisa Öberg
Tel: 072 – 530 99 75
Mail: lisa.oberg@handelsmarketing.se
Robin Thomsen
Ekonomiansvarig
 

Robin Thomsen
Tel: 073 – 267 10 05
Mail: robin.thomsen@handelsmarketing.se
Oscar Rietz Baena
Strateg
 

Oscar Rietz Baena
Tel: 076 – 308 92 88
Mail: oscar.rietz@handelsmarketing.se
Filippa Johansson
Strateg
 

Filippa Johansson
Tel: 
Mail: filippa.johansson@handelsmarketing.se
Fredrik Horn
Strateg
 

Fredrik Horn
Tel: 070 – 866 06 14
Mail: fredrik.horn@handelsmarketing.se
Alice Samuelsson
Strateg
 

Alice Samuelsson
Tel: 072 – 714 44 37
Mail: alice.samuelsson@handelsmarketing.se
Carl Klittmar
Strateg
 

Carl Klittmar
Tel: 070 – 715 80 77
Mail: carl.klittmar@handelsmarketing.se
Fanny Carlson
Kommunikatör
 

Fanny Carlson, Kommunikatör
Tel: 070 – 546 90 27
Mail: fanny.carlson@handelsmarketing.se